Trajtim Nate me Ceramide The Inkey List

3,500L

Ceramide Night Treatment The Inkey List

 

Të gjetura natyralisht në lëkurë, Ceramidet janë ngjitësi që mban qelizat e lëkurës së bashku, duke e rihidratuar barrierën e lëkurës. Ky trajtim i jep gjallëri lëkurës dhe hidraton edhe më në thellësi përgjatë natës shtresat më pak të hidratura të lëkurës.

Përshkrimi
  • 3% Kompleks Multi Ceramide
  • 2.5% Acid Hialuronik Multi Molekular
Si ta përdor?
Përdoreni 2-3 netë në javë, si hapin e fundit përpara se të flini. Shpëlajeni kur të zgjoheni të nesërmen në mëngjes.
Përbërësit
Aqua (Water/ Eau), Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Benzyl Alcohol, Squalane, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium PCA, Sodium Hydroxide, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Gluconate, PCA, Polysorbate 60, Dehydroacetic Acid, Ceramide NP, Glycine, Alanine, Sorbitan Isostearate, Ceramide AP, Phytosphingosine, Serine, Cholesterol, Valine, Xanthan Gum, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Ceramide EOP.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart