Ujë Micelar Bioderma Sensibio H20

Original price was: 1,800L.Current price is: 1,650L.

Micellar Water Sensibio H20 Bioderma

 

Ky ujë micelar nuk ka nevojë për tu shpëlarë. Largon nga lëkura papastërtitë mikroskopike. Micelet në këtë formulë tërheqin ndotjet, yndyrën dhe makeup-in, të cilat mund të fshihen më pas duke përdorur një cope pambuku.

Përshkrimi
  • Estere të acideve yndyrore
Si ta përdor?
Aplikojeni mbi një copë pambuku dhe fshini me të gjithë fytyrën dhe qafën. Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë.
Përbërësit
Aqua/Water/Eau, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Propylene Glycol, Cetrimonium Bromide, Disodium Edta
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart