Ujë Micelar Drunk Elephant

2,450L

E-Rase™ Milki Micellar Water Drunk Elephant

 

Ujë micelar qumështor i pasur me ceramide që pastron butësisht fytyrën dhe qafën nga papastërtitë, makeup-i, ndotja mjedisore dhe bakterie nga zona e syve dhe fytyrës.

Përshkrimi
  • Përzierje Pastruese Micelare
  • Përzierje 3-Ceramide
  • Vaj Pjepri i Egër
Si ta përdor?
Tundeni përpara përdorimit. Aplikojeni mbi një copë pambuku dhe fshini me të gjithë fytyrën dhe qafën. Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë.
Përbërësit
Water/Aqua/Eau, Cetearyl Isononanoate, Propanediol, C15-19 Alkane, Dicaprylyl Carbonate, Heptyl Undecylenate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Schinziophyton Rautanenii Kernel Oil, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Ximenia Americana Seed Oil, Sodium Lauroyl Lactylate, Ceramide AP, Ceramide EOP, Ceramide NP, Cholesterol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart