Vitaminë C 30% The Inkey List

1,900L

Vitamin C 30% The Inkey List

 

Vitamina C është një antioksidant i fuqishëm dhe multi-funksional që shkëlqen lëkurën. Targeton hiperpigmentimin, lëkurën e pagjallëruar dhe rrudhat e lehta.  Gjithashtu mbron ndaj radikaleve të lira dhe ndotjes.

Përshkrimi
  • 30% Acid L-Askorbik (Vitaminë C) i stabilizuar
Si ta përdor?
Më mirë të përdoret në mëngjes. Aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje dhe masazhojeni në lëkurë dhe qafë. Vazhdo rutinën me krem hidratues dhe krem mbrojtës me SPF.
Përbërësit
Dimethicone, Ascorbic Acid, Polysilicone-11, Peg-10 Dimethicone.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart